REKONSTRUKCJA UST

INFORMACJE

Usta są ważnym kobiecym atrybutem, niestety różne życiowe sytuacje powodują, że ta część ciała ulega deformacji. Makijaż medyczny pomaga w tej sytuacji zatuszować skutki chorób, wypadków, operacji i przywrócić im zdrowy wygląd. Zabieg pozwala odtworzyć czerwień wargową, wyregulować kształt ust, które stają się optycznie pełniejsze, a blizny mniej widoczne co w dużej mierze poprawia wygląd i samopoczucie. Należy jednak pamiętać, że makijaż permanentny nie usunie istniejących blizn, pozwala je tylko zakamuflować w takim stopniu, że są prawie niewidoczne.

Sama procedura zabiegowa jest bardzo zbliżona do makijażu permanentnego. Pigmentacja ust zaczyna się od wytyczenia nowego kształtu ust. W kolejnym etapie rekonstruowana jest czerwień wargowa, na którą nanosi się pigmenty w kolorze wybranym przez Klientkę. Podczas zabiegu należy pigmentować usta z należytą starannością i delikatnością, ponieważ skóra po przejściach jest bardzo wrażliwa, może reagować na wprowadzanie pigmentu inaczej niż zdrowa tkanka. Praca w takich warunkach wymaga wielkiego skupienia i doświadczenia od linergistki. Efekty zabiegu utrzymują się do 1 do 5 lat. Wszystko uwarunkowane jest naturalnymi właściwościami skóry. Po tym czasie należy go odświeżyć.

Masz pytania?

Zdzwoń, napisz,z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

WSKAZANIA

  • Liczne blizny
  • Asymetria
  • Nierówności w objętości tkanek
  • Częściowy zanik czerwieni wargowej lub jej całkowity brak w obrębie górnej lub dolnej wargi
  • Zanik konturu ust z powodu przebytych licznych opryszczek

UWAGA

Po zabiegu obszar poddawany makijażowi jest bardzo wrażliwy, stąd też zaleca się bardzo staranną pielęgnację.

WAŻNE INFORMACJE

W trakcie/po zabiegu skóra staje się zaczerwieniona oraz obrzęknięta, może się również pojawić płyn surowiczy co jest zjawiskiem jak najbardziej naturalnym. Objawy znikają w ciągu kilku dni. Tuż po zabiegu miejsce poddane pigmentacji wydaje się być mocniejsze i przerysowane. Jednak barwnik znika i wyłuszcza się nawet do 50% po pierwszym zabiegu, a kolor okolicy poddanej pigmentacji nabiera bardzo naturalnego wyglądu.

CENA