KOSMETOLOGIA

Wykonujemy profesjonalne usługi z zakresu kosmetologii w Krakowie. Klinika Face Medical to wyjątkowe miejsce – tutaj najbardziej liczy się Pacjent. Właścicielką jest Agnieszka Nowak – magister kosmetologii i linergistka. Jej bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje pozwalają na szybkie postawienie diagnozy oraz dobór najlepszego w danej sytuacji rozwiązania. Ponadto wyróżnia ją pasja do wykonywanego zawodu oraz indywidualne podejście do Pacjentów. Zawsze wyjaśnia, na czym będzie polegał zabieg i jak się do niego przygotować. Gabinet kosmetologii Face Medical w Krakowie to gwarancja komfortowej i przyjaznej atmosfery. 

beautiful-young-model-with-pink-lips-nude-QFJN6SW.jpg

Rzetelne usługi – kosmetologia Kraków

Jeśli interesuje Cię medycyna estetyczna w Krakowie, zachęcamy do wizyty w naszym gabinecie. Dostępne są u nas usługi, takie jak:

Wszystko wykonywane jest z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa. Klientki bardzo cenią sobie precyzję oraz rzetelność, na którą mogą liczyć podczas zabiegów. Jeżeli chcesz czuć się dobrze we własnym ciele, warto skorzystać z profesjonalnych usług, które oferujemy.

Innowacyjny sprzęt

Do zabiegów używany jest nowoczesny sprzęt, wyróżniający się wysoką skutecznością, ponieważ posiada zaawansowane technologicznie rozwiązania. Ponadto stosowane są bezpieczne preparaty oraz kosmetyki tworzone w nanotechnologii. Korzystne opinie naszych Klientek to najlepsza rekomendacja dla Kliniki Face Medical w Krakowie! U nas masz także gwarancję atrakcyjnych cen. 

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług, chcesz o coś dopytać? W takim razie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – chętnie odpowiemy. Serdecznie zapraszamy do wizyty u nas!

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.