MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY I BRODY

INFORMACJE

Mikropigmentacja skóry głowy czy brody to innowacyjna technika, która polega na wprowadzeniu pod skórę barwnika, który optycznie zagęszcza naturalne włosy lub stwarza wrażenie ogolonej głowy. Metoda pozwala również na zakrycie różnego rodzaju blizn lub ubytków (zabieg można wykonać dopiero w chwili ich 100% wygojenia) np po nieudanym przeszczepie czy urazie głowy. Można ją stosować przy każdej niemal postaci łysienia zarówno u mężczyzn jak i kobiet.

W trakcie zabiegu stosujemy zdecydowanie cieńsze igły, pozwalające na niesamowita precyzję oraz najwyższej jakości specjalne pigmenty (inne niż w przypadku klasycznych tatuaży czy makijażu permanentnego), które utrzymują się w skórze średnio od dwóch do czterech lat, jednak aby efekt cieszył nas dłużej zaleca się odświeżenie zabiegu co dwa lata.

Należy jednak pamiętać aby przez cały okres trwałości pigmentu w skórze używać odpowiednich filtrów przeciwsłonecznych oraz unikać nadmiernej ekspozycji na promienie ultrafioletowe, słońce oraz lampy opalające. Po dobrze wykonanej usłudze nie widać różnicy pomiędzy włosami naturalnie rosnącymi, a stworzonym przez nas makijażem. Pozbawiona włosów skóra wygląda dokładnie tak, jakby była gęsto pokryta krótko ściętymi włosami. Na konsultacji dobieramy indywidualnie zagęszczenie, kolor oraz wykończenie brzegowe fryzury.

Efekt jest natychmiastowy, w zasadzie nie potrzebujemy czasu potrzebnego na rekonwalescencję – tuż po zabiegu skóra jest zaczerwieniona jedynie przez kilka godzin.

Po zabiegu obszar poddawany makijażowi jest bardzo wrażliwy, stąd też zaleca się bardzo staranną pielęgnację.

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

WSKAZANIA

  • Całkowita lub częściowa utrata włosów
  • Maskowanie wszelkiego rodzaju blizn np po przeszczepie włosów
  • Optyczne zagęszczenie fryzury

WAŻNE INFORMACJE

W trakcie/po zabiegu skóra staje się zaczerwieniona oraz obrzęknięta, może się również pojawić płyn surowiczy co jest zjawiskiem jak najbardziej naturalnym. Objawy znikają w ciągu kilku dni. Tuż po zabiegu miejsce poddane pigmentacji wydaje się być mocniejsze i przerysowane. Jednak barwnik znika i wyłuszcza się nawet do 50% po pierwszym zabiegu, a kolor okolicy poddanej pigmentacji nabiera bardzo naturalnego wyglądu.

MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY I BRODY

Cena ustalana jest po konsultacji, w zależności od umiejscowienia oraz wielkości obszaru mikropigmentacji. Od 1500zł  do 7500zł