PRINCESS

INFORMACJE

Princess Filler to sterylny, ulegający biodegradacji, wiskoelastyczny, idealnie czysty, izotoniczny i homogenizowany preparat najwyższej jakości. Gwarantuje długotrwałe, ale nie permanentne efekty. Powoli rozchodzi się w skórze, nadając jej gładki i naturalny wygląd. Jest jednofazowy, co zapewnia idealną, delikatną konsystencję żelu. Princess Filler może być wykorzystany do zabiegów całej twarzy. Jest doskonałym sposobem na pełne i zmysłowe usta, podnosi kąciki ust, uwypukla łuk kupidyna i wypełnienia drobne linie zmarszczek. Skutecznie usuwa także blizny na twarzy.

Princess Volume to hialuronowy wypełniacz zmarszczek stosowany w głębszych kuracjach. Zawiera wysoko usieciowany żel z kwasu hialuronowego. Charakteryzuje się wysoką elastycznością i zdolnością do zwiększania objętości skóry, co umożliwia skuteczne modelowanie twarzy, dające widoczny, długotrwały i naturalny efekt.
Pricess Volume jest skuteczną metodą na wypełnienie policzków, lifting wolumetryczny, korekcję zapadniętych skroni, korekcję nosa lub wygładzenie głębokich zmarszczek oraz fałd na twarzy. Nadaje się także idealnie do powiększania ust oraz korygowania kontury twarzy. Po zastosowaniu wypełniacza skóra odzyskuje witalność, staje się jędrna i pełna wigoru
acne-face-washes-walmart-8023e0b032d1443e95594aac0590d5e5

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

PRINCESS