MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

INFORMACJE

Głównym celem zabiegu jest poprawa koloru oraz kształtu ust bez konieczności stosowania pomadek, szminek czy innych kosmetyków, nic więc dziwnego, że coraz więcej kobiet świadomie sięga po to rozwiązanie. Dzięki makijażowi permanentnemu można podkreślić już piękne, wydatne usta albo pomóc naturze i optycznie je powiększyć. Makijaż pomaga skorygować ich kształt, zniwelować asymetrię czy „rozmywający” się wraz z wiekiem kontur. Pomoże również ukryć widoczne blizny. Po profesjonalnie wykonanym zabiegu zyskujemy zmysłowe, wyraziste oraz pełne usta, którymi możemy się cieszyć od 2 do 5 lat.

Makijaż permanentny ust daje nam wiele możliwości do wyboru, od lekkiego zarysu konturu warg, przez efekt cienia na ustach po pełne wypełnienie ich w całości odpowiednio dobranym kolorem – wszystko dopasowane do kształtu twarzy, karnacji oraz stylu. Zabieg mikropigmentacji ust można również zindywidualizować na potrzeby i oczekiwania klienta.

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

WAŻNE INFORMACJE

Po zabiegu obszar poddawany makijażowi jest bardzo wrażliwy, stąd też zaleca się bardzo staranną pielęgnację.

W trakcie/po zabiegu skóra staje się zaczerwieniona oraz obrzęknięta, może się również pojawić płyn surowiczy co jest zjawiskiem jak najbardziej naturalnym. Objawy znikają w ciągu kilku dni. Tuż po zabiegu miejsce poddane pigmentacji wydaje się być mocniejsze i przerysowane. Jednak barwnik znika i wyłuszcza się nawet do 50% po pierwszym zabiegu, a kolor okolicy poddanej pigmentacji nabiera bardzo naturalnego wyglądu.