KOREKTA MAKIJAŻU

INFORMACJE

Aby cieszyć się nieskazitelnym wyglądem makijaż należy co jakiś czas odświeżyć, zazwyczaj potrzeba ta zachodzi po roku do 2 lat od wykonania zabiegu. Zdarza się jednak też, że wykonany makijaż nie spełnia naszych oczekiwań i zachodzi potrzeba całkowitej zmiany dotychczasowego efektu. Źle wykonany makijaż permanentny skutecznie szpeci twarz kobiety. Dlatego w Naszym salonie oferujemy makijaż korekcyjny zarówno brwi, ust jak i kreski na oku. Nie musisz cierpieć, jeśli Twoje brwi są zbyt ciemne, odbarwione na inny kolor lub po prostu krzywe, kontur ust przerysowany lub w niepożądanym kolorze a kocia kreska negatywnie wpływa na wizerunek oka. Pigmentacja korygująca pozwala na stopniowe poprawienie koloru, kształtu, a nawet metody wykonania makijażu. Należy jednak pamiętać, że proces naprawy źle wykonanej usługi bywa czasochłonny i nierzadko wiąże się z laserowym usunięciem części bądź całości makijażu.

Po zabiegu obszar poddawany makijażowi jest bardzo wrażliwy, stąd też zaleca się bardzo staranną pielęgnację

Wszystkie osoby poszkodowane serdecznie zapraszamy na bezpłatną konsultację, na której dopasujemy plan terapii odpowiedni do potrzeb pacjenta.

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

UWAGA

Po zabiegu obszar poddawany makijażowi jest bardzo wrażliwy, stąd też zaleca się bardzo staranną pielęgnację.

WAŻNE INFORMACJE

W trakcie/po zabiegu skóra staje się zaczerwieniona oraz obrzęknięta, może się również pojawić płyn surowiczy co jest zjawiskiem jak najbardziej naturalnym. Objawy znikają w ciągu kilku dni. Tuż po zabiegu miejsce poddane pigmentacji wydaje się być mocniejsze i przerysowane. Jednak barwnik znika i wyłuszcza się nawet do 50% po pierwszym zabiegu, a kolor okolicy poddanej pigmentacji nabiera bardzo naturalnego wyglądu.