Arosha

AROSHA to ekspresowy zabieg wyszczuplająco - antycellulitowy

 

Arosha to linia zabiegowa na ciało przechodząca obecnie swoją świetność we Włoszech. Od niedawna można z nich korzystać również w wybranych salonach w Polsce. Zabiegi Arosha są skuteczną bronią w walce z wszelkimi niedoskonałościami skóry. Te profesjonalne produkty tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących CELLULIT, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami upływającego czasu.

 

Kluczowym produktem Arosh’y są bandaże wykonane z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu aktywne składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry.

 

Bandaże Arosha wskazane są szczególnie przy: utracie napięcia i elastyczności skóry, nadwadze, pojawiających się rozstępach, cellulicie oraz w każdym przypadku, gdy chcemy poprawić jakość skóry. Dzięki bogatej ofercie produktów daje możliwość wykonywania ukierunkowanych zabiegów, skupiając się na newralgicznych miejscach ciała: nogi i pośladki, brzuch i talia, ramiona oraz piersi.

 

Mimo faktu, że już po pierwszym zabiegu widoczna będzie różnica w stanie skóry, spektakularne efekty uzyskujemy po wykonaniu serii 8 ponad dwugodzinnych zabiegów. Podczas pełnej serii zabiegów nasze ciało poddane będzie w sumie 16 godzin intensywnej pracy z ciałem w tym:

 

  • ponad 2 godziny działania eksfoliacji fydrożelowej z AHA 5%
  • prawie 5 godzin na działanie aktywnych substancji zawartych w bandażach Arosha (w zależności od dobranego programu zmieniać będziemy rodzaj bandaży a co za tym idzie aktywne składniki w nim zawarte)
  • ponad 8 godzin intensywnego manualnego masażu modelującego uda, pośladki oraz brzuch preparatami Arosha dobranymi w zależności od stosowanego w danym zabiegu bandaża.

 

Przed pierwszym zabiegiem możemy również dokonać pomiaru obwodów ciała aby porównać je z wynikami jakie uzyskamy po 5/8/10 zabiegu.

 

 

PROGRAMY DO WYBORU:

 

  • Program na „Skórkę Pomarańczową” (seria 8 zabiegów)
  • Program Wyszczuplający - Ujędrniający (na zlokalizowaną tkankę tłuszczową) (seria 8 zabiegów)

 

 

Zabiegi należy wykonywać raz w tygodniu przez kolejne 8 tygodni.

Cennik

B-NATURAL – zabieg na biust200 ZŁ

AQUA DRAIN – zabieg drenujący200 ZŁ

OEDEMACE - 8 zabiegów1400 zł

cellulit wodny/obrzęki

FIRMING - 8 zabiegów1400 zł

modelowanie/lifting

LIFTING UP 4 zabiegi560 zł

(remodeling biustu i dekoltu)

Umów wizytę