Juvaderm Ultra

JUVÉDERM® ULTRA to linia wypełniaczy skórnych na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą (miejscowy środek znieczulający), które wstrzykuje się, aby przywrócić twarzy objętość, wypełnić drobne linie, zmarszczki, bruzdy i zarysować kontur ust.

 

JUVÉDERM® ULTRA 2 to wypełniacz skórny na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania, stosowany w celu usunięcia drobnych linii, w szczególności w okolicach oczu i bardzo blisko powierzchni skóry.

 

JUVÉDERM® ULTRA 3 to wypełniacz skórny na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania, stosowany w celu wygładzenia średnich i głębokich zmarszczek, np. między nosem a kącikiem ust.

 

JUVÉDERM® ULTRA 4 to wypełniacz skórny na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania, zapewniający jeszcze intensywniejszy efekt wypełnienia, stosowany w celu usunięcia znaczących zagłębień skóry za pomocą wstrzyknięć, a także dokonania korekty ust i powiększenia kości policzkowych.

 

 

JUVÉDERM® HYDRATE™

JUVÉDERM® HYDRATE™ to preparat do wstrzykiwania na bazie kwasu hialuronowego, opracowany w celu poprawiania nawilżenia i elastyczności skóry.

 

JUVÉDERM® VOLUMA™

JUVÉDERM® VOLUMA™ to preparat zwiększający objętość na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania. Zarysowuje kontury i zwiększa objętość podbródka, policzków i kości policzkowych, które stały się zapadnięte lub zbyt szczupłe z powodu utraty wagi lub utraty tłuszczu z twarzy związanej z wiekiem. Efekt liftingu spowodowany stosowaniem JUVÉDERM® VOLUMA™ utrzymuje się do 18 miesięcy.

 

JUVÉDERM® ULTRA SMILE™

JUVÉDERM® ULTRA SMILE™ to wypełniacz skórny na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania z lidokainą (miejscowym środkiem znieczulającym) przeznaczony do korekty ust i ich okolic. Stosuje się go w celu zwiększenia objętości ust, zarysowania ich kształtu, korekty pionowych linii warg i zagłębień w kącikach ust.

 

Surgiderm®

Surgiderm® to linia wypełniaczy skórnych na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania, stosowana w celu wygładzania zmarszczek, dodawania objętości ustom i zarysowania konturów twarzy.

Surgiderm® 18 to wypełniacz skórny do wstrzykiwania, stosowany w celu zwiększenia objętości skóry za pomocą wstrzyknięcia w górne warstwy skóry właściwej oraz w zabiegach Mesolift.

Surgiderm® 24XP to wypełniacz skórny do wstrzykiwania stosowany w celu zwiększenia objętości skóry za pomocą wstrzyknięcia w średnie warstwy skóry właściwej, a także w celu zarysowania konturu ust i ich korekty.

Surgiderm® 30XP to wypełniacz skórny do wstrzykiwania stosowany w celu dodania objętości skórze za pomocą wstrzyknięcia w średnią i/lub głęboką warstwę skóry właściwej, a także w celu zarysowania konturu ust i dodania im objętości.

Cennik

JUVEDERM® ULTRA 2900 zł

cena za strzykawkę (0,55 ml), czas działania min. 1 rok

JUVEDERM® ULTRA SMILE1000 zł / 1800 zł za 2 strzykawki

Powiększanie i modelowanie ust cena za strzykawkę (0,55 ml), czas działania min. 1 rok

JUVEDERM® ULTRA 31200 zł

cena za strzykawkę (0,8 ml), czas działania

JUVEDERM® ULTRA 41200 zł

cena za strzykawkę (0,8 ml), czas działania min. 1 rok

Umów wizytę